Mayfair Suites

Mayfair Suites Antwerpen hebben uitzicht over de stad en liggen in de onmiddellijke nabijheid van de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal. Met de centrale locatie is dit appartement binnen 4 km van het Middelheim Park en binnen 5-minuten rijden van de Haven van Antwerpen gelegen.

Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

Bij Mayfair Suites kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.

Het appartement is in de Antwerpen Centrum wijk gesitueerd en biedt toegang tot de Brabofontein, die op slechts 200 meter hier vandaan ligt. Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het stadscentrum. Mayfair Suites bevinden zich binnen een paar straten van het Museum aan de Stroom. Deze accommodatie is op 20 minuten wandelen van Central Antwerp treinstation gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Mayfair Suites Antwerpen
OFFLINe
Mobiele prijsaanbieding

OFFLINe

24 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Heritage Suites Antwerp
Mobiele prijsaanbieding

Heritage Suites Antwerp

9.4
Schitterend 96 beoordelingen
39 m van de accommodatie
USD 415 USD 374
per nacht
Cozy 1 Home In The Heart Of Antwerp
Mobiele prijsaanbieding

Cozy 1 Home In The Heart Of Antwerp

6.0
Aangenaam 18 beoordelingen
39 m van de accommodatie
USD 243 USD 219
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Antwerpen
    7 km

    Treinstations

    Station Antwerpen-Centraal
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Mayfair Suites te vinden?
      Mayfair Suites is in de Antwerpen Centrum wijk gesitueerd, op 10 minuten rijden weg van het Middelheim Park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Mayfair Suites?
      Populaire plekken in de buurt van Mayfair Suites zijn onder andere het Museum aan de Stroom, het Middelheim Park, de Haven van Antwerpen.
    • Hoeveel kost het om bij Mayfair Suites te verblijven?
      De huurprijs van Mayfair Suites is €56.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Mayfair Suites?
      Restaurants in de buurt van Mayfair Suites zijn onder andere Elfde Gebod en Meat Factory restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Mayfair Suites?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Mayfair Suites.
    • Is er een keuken in Mayfair Suites?
      Bij Mayfair Suites vinden gasten een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Antwerpen
    7 km

    Treinstations

    Station Antwerpen-Centraal
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Mayfair Suites Antwerpen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten